Stara kosmetyczna zasada mówi, że stylistka rzęs powinna mieć w zanadrzu tyle szczoteczek, ile rzęs posiada jej Klientka. Plus o jedną więcej! Druga stara zasada mówi bowiem, że każdej Klientce należy podarować jedną z owych szczoteczek po to, by mogła ona czesać swoje nowiutkie rzęski w razie potrzeby!

Przy wyborze odpowiedniej “pomocniczki przy czesaniu rzęs” trzeba wziąć pod uwagę co najmniej trzy elementy, które są (albo powinny być) dla nas istotne. Mowa tu o typie włosia, jakie dana szczoteczka zawiera (oraz jego jakości), materiale, z jakiego stworzony został trzonek szczoteczki oraz o kolorze, który będzie najlepiej oddawał nasz styl.

I tak można przyjąć, że rzęsy różnią się między sobą nie tylko materiałem, z jakiego zostały wyprodukowane, ale również sposobem, w jaki zostały zaaplikowane. Przy wyborze szczoteczek ważne jest, żeby brać pod uwagę ich odporność na jakąkolwiek ingerencję z zewnątrz. Istotnym elementem budującym szczoteczkę jest trzonek, który powinien być możliwie jak najbardziej trwały. Musi on przecież wytrzymać nie tylko liczne, nietypowe ruchy inicjowane przy czesaniu rzęsek, ale również ciągłe bycie pod ręką i transport w kobiecej torebce pośród innych przydatnych w życiu codziennym gadżetów.

Trzecia rzecz to kolor, dzięki któremu możemy nasze narzędzia mocno spersonalizować i nadać im zbliżone nam znaczenie. Warto pamiętać o tym, że swój wizerunek kreujemy nie tylko poziomem profesjonalizmu, jaki prezentujemy poprzez pracę, ale również narzędziami, którymi pracujemy, oraz ich designowi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe