Szkolenia

Amazing Lashes to przede wszystkim importer profesjonalnych produktów do zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs. Dbamy o jakość i szybkość obsługi klientów naszego sklepu, dlatego w zakresie szkoleń również stawiamy na profesjonalistów !

Nasi instruktorzy wprowadzą w świat stylizacji osoby początkujące, doszkolą osoby, które przeszły szkolenia w innych firmach oraz udoskonalą i rozwiną umiejętności doświadczonych stylistek. Szkolenia przeprowadzane są według najnowszych i najbardziej efektownych metod nauczania.

Kursanci mają do wykorzystania w pełni wyposażone stanowiska pracy z nieograniczoną ilością akcesoriów i produktów do zabiegu. Obejmują szeroką część teoretyczną oraz wyczerpujące ćwiczenia praktyczne na rzęsach treningowych oraz na modelce.

Zdobywając tytuł Stylistki Amazing Lashes zostają Państwo przygotowani w największym stopniu na oczekiwania rynku.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielą nasi instruktorzy, bezpośredni kontakt znajdziesz tutaj.

Rodzaje szkoleń:

1) Podstawowe – METODA 1:1
Dla Pań pragnących rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją rzęs lub pragną podnieść jakość swoich usług po szkoleniu w innej firmie. Zawiera wszelkie niezbędne informacje i zajęcia praktyczne do przeprowadzenia prawidłowej aplikacji rzęs metodą 1:1. Jest nieodłączną częścią każdej kolejnej metody.

2) Zagęszczenia, METODY: 2D-3D
Szkolenie to skierowane jest do Pań posiadających wiedzę i umiejętności ze szkolenia podstawowego.
Zagęszczanie rzęs metodą 2D-3D to luksusowy zabieg pozwalający na użycie wielu kombinacji, co ubarwia waszą ofertę usług oraz samą pracę. Instruktor wprowadzi Was w świat aplikacji objętościowych, nauczy dobierać odpowiednią ilość i ciężar wachlarzy do rzęs naturalnych, przedstawi możliwości wszystkich rodzajów rzęs do zagęszczeń, łączenia metod i stwarzania własnych kombinacji na potrzeby klientek. Na tym szkoleniu poznacie do 10 starannie wyselekcjonowanych technik tworzenia wachlarzy.

3) Maksymalne zagęszczenia: RUSSIAN VOLUME oraz MAX VOLUME
Posiadamy w swojej ofecie rzęsy ultra cienkie stworzone specjalnie na potrzeby metod mocnej objętości, dlatego nasi instruktorzy nauczą Was w pełni wykorzystywać możliwości tych rzęs, tworzyć najlżejsze oraz najbardziej efektowne aplikacje.

Max Volume- to maksymalne zagęszczenie, bezpieczne dla rzęs naturalnych. Dopełni waszą wiedzę i umiejętności w zakresie zagęszczania.

Szkolenie to skierowane jest do Pań posiadających wiedzę i umiejętności ze szkolenia podstawowego oraz podstawowych zagęszczeń 2D-3D.

4) DOSZKOLENIA
Warsztaty doszkalające skierowane są do stylistek, które przeszły już szkolenie i potrzebują więcej ćwiczeń praktycznych, chcą rozwiązać problemy z poszczególnymi etapami aplikacji, bądź zdecydowały się na kolejny trening pod okiem naszego instruktora, który dostosowuje poziom do kursanta, wprowadzając go na wyższe szczeble umiejętności.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe